|

„Z hollywoodzkiej bombshell w zwykłą gospodynię domową!” Sposób, w jaki zmieniła się Hewitt, nie pozostawił nikogo obojętnym

To właśnie w 2013 roku Jennifer Love Hewitt wycofała się z życia publicznego i znacznie przybrała na wadze! Obiektywy aparatów potajemnie uchwyciły amerykańską aktorkę, której skandaliczne zdjęcia możesz zobaczyć w tym artykule!

Dla tych, którzy nie wiedzą, Jennifer Love Hewitt stanęła w obliczu załamania kariery w 2008 roku. Kultowa gwiazda „Heartbreakers” miała wzloty i upadki w swojej mżawkowej karierze legendarnej gwiazdy filmowej. Jest również pamiętana z roli w filmie „Lista klientów”.

W 2013 roku ta ceniona gwiazda filmowa wycofała się z życia publicznego. Jej małżeństwo z Brianem i trzymanie się z dala od Hollywood doprowadziło do niesamowitego przyrostu masy ciała i utraty elastyczności.

Według niektórych wiarygodnych źródeł, nadużycia i alkoholizm jej męża sprawiły, że była bombshell straciła swój urok, a nawet stała się nie do poznania.

W 2018 roku powróciła na ekran, pojawiając się w „311 Rescue Service”. Wkrótce stało się jasne, że boi się starzenia i zaczęła używać filtrów i retuszu.

Love dołączyła do sieci społecznościowych w 2017 roku, co jeszcze bardziej zmieniło jej postrzeganie siebie i wizerunek publiczny.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee