|

„Flirt z włączonymi kamerami!” Tak wygląda życie Heard po ucieczce do Hiszpanii z dala od chaosu Hollywood

Kamery potajemnie sfilmowały Amber Heard w ramionach nowego kochanka! 🧐🤭 Internauci poradzili Hiszpanowi, aby był ostrożny podczas randkowania z aktorką! 😬🙄Paparazzi pokazali „szczęśliwca”, którego zdjęcia możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Po skandalach prawnych ze swoim już byłym mężem J. Deppem, Amber Heard uciekła do Hiszpanii w pogoni za rozpoczęciem nowego życia. Tam paparazzi nadal nie przegapią żadnej okazji, by ją uchwycić za każdym razem, gdy zobaczą wybitną gwiazdę filmową.

Próbując zakończyć mroczny okres w swoim życiu, a także ostrą krytykę, Heard została przyłapana na flirtowaniu z młodym Hiszpanem, prawdopodobnie jej nowym chłopakiem. Co więcej, reprezentowała swój najnowszy film na Greckim Festiwalu Filmowym.

Para wydawała się zrelaksowana, nie zważając na niezadowolone spojrzenia innych. Ich prowokacyjne zdjęcia natychmiast wywołały furorę.

Warto wspomnieć, że jej nowym kochankiem został 48-letni Luca Calvani, który, co zaskakujące, ma pewne doświadczenie w modelingu, ale obecnie pracuje jako aktor. Po raz pierwszy spotkali się podczas pracy nad wspólnym projektem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee