|

„Mało prawdopodobne, by przewyższyła swoją babcię”: tak wygląda teraz wnuczka Audrey Hepburn

Rzucając okiem na wizerunek jej wnuka, można to potwierdzić.🙌🙌🙌

Audrey Hepburn zawsze była uważana za najpiękniejszą i najbardziej kobiecą kobietę na świecie. Wiele kobiet marzyło o byciu taką jak ona. Ale jak widzimy dzisiaj, jej nieskazitelna uroda i elegancja nie zostały przekazane jej spadkobiercom. Kiedy widzimy zdjęcia jej wnuczki, od razu to czujemy.

Rok przed narodzinami dziewczynki babcia niestety zmarła. Według wielu fanów wnuczka Audrey nie jest zbyt podobna do swojej słynnej babci, ale oczywiście są ludzie, którzy znajdują podobieństwa. Fani artystki twierdzą, że wnuczka ma niezbyt atrakcyjny wygląd niż Audrey Hepburn.

Wnuczka aktorki nie jest zbyt atrakcyjna. Ma nietypowy wygląd, maniery nie są kobiece, a nawet na kilku zdjęciach wygląda bardziej jak mężczyzna. Wydaje się, że nie odziedziczyła eleganckich manier swojej babci.

Jest już jasne, że nie może być tak pożądana i popularna jak jej babcia.

Ale może odnieść sukces jako modelka i stać się sławna w branży filmowej. Pojawiła się już w filmach i na okładce Harper’s Bazaar. Dziewczyna uwielbia rysować, a następnie publikuje swoje rysunki w sieciach społecznościowych.

Co o tym sądzisz? Czy wygląda jak jej babcia? Podziel się swoją opinią w komentarzach

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee