|

„Kopia swojego ojca!” Tak dziś wygląda jedyna spadkobierczyni Carreya i Womer

To właśnie w 1987 roku Carrey i Womer powitali na świecie swoją jedyną córkę! Jane zdążyła już dorosnąć i zaskakuje niesamowitym podobieństwem do swojego legendarnego ojca, którego nowe zdjęcia znajdziecie w tym artykule! 👇👇👇

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby tego znanego na całym świecie i odnoszącego sukcesy aktora i komika. Jeśli chodzi o jego życie osobiste, był dwukrotnie żonaty i był w wielu romantycznych związkach. Ma jednak tylko jedną spadkobierczynię.

W 1987 roku Carrey i jego była już żona M. Womer powitali swoje pierwsze i jedyne dziecko Jane. Wkrótce jednak ich związek musiał napotkać przeszkody i trudności, które miały ogromny wpływ na ich wzajemne uczucia.

W rezultacie ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. Szczególnie słynny aktor przeżywał złe chwile i nie wyobrażał sobie życia bez niej. Zaprosił ją nawet, by dołączyła do niego podczas ceremonii Hollywood Walk of Fame.

Jeśli chodzi o ich dziedziczkę, Jane próbowała swoich sił w muzyce w 2012 roku, ale i tak nie mogła uciec od bycia nazywaną „dzieckiem celebrytów”. Nazwisko jej legendarnego ojca było nieustannie wymieniane.

Jednak dołączyła do ojca w różnych projektach, w tym „Jak Roland Roluje” i „Głupi i Głupszy”. Pojawiła się również w programie telewizyjnym „Catfish”.

Bardziej interesuje się muzyką i planuje związać z nią swoje życie. Jej małżeństwo z Alexem Santaną było krótkotrwałe, z którym dzieli syna. Bez względu na wszystko, jest naprawdę dumna ze swojego ojca i docenia jego talent.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee