|

„Lustrzane odbicie ekscentrycznej właścicielki!” Pewna Finka pochwaliła się swoim wyjątkowym mieszkaniem i zaskoczyła wszystkich

Kiedy charakter właścicielki znajduje odzwierciedlenie we wnętrzu jej domu! 😲😍 Pewna kobieta z Finlandii pochwaliła się swoim niestandardowym mieszkaniem, którego zdjęcia możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Nie bez powodu mówi się, że indywidualność i charakter człowieka znajdują odzwierciedlenie we wnętrzu jego domu. Ludzie, którzy mają kreatywne umysły lub są jasnymi osobowościami, często wybierają projekty, w których widzą swoje odbicie.

W ten sposób tworzą komfort i wyjątkową atmosferę, która jest najbliższa ich sercu. Dzisiejszy dom można uznać za lustrzane odbicie jego ekscentrycznej właścicielki

Jak twierdzi właścicielka, zgromadziła w nim rzeczy, które lubi najbardziej – stare meble, kolorowe dywany i elementy sztuki. Przyznała, że w dniu przeprowadzki ściany były białe, a wszystko wyglądało minimalistycznie i monotonnie.

To, o dziwo, przeszkadzało nowej właścicielce, czyniąc ją niespokojną i kłopotliwą. Wkrótce zaczęła projektować wszystko zgodnie ze swoim gustem. Nikt nie mógł powiedzieć, że żyrandol pochodzi z lat dwudziestych XX wieku i został wykonany we Włoszech.

Te obrazy na ścianach pomagają jej uciec od depresji. Czasami przyjaciele i krewni właścicielki często ją odwiedzają, nawet nie śpiąc całą noc i nie męcząc się wyjątkowym wnętrzem.

Nie trzeba dodawać, że taki apartament nigdy nie zawiedzie swojej właścicielki, która planuje mieszkać w nim do ostatnich dni swojego życia.

Jak ci się podobał ten apartament? Podziel się swoją opinią poniżej!

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee