|

„Przyszła supermodelka!” Matka-bohaterka, która urodziła w wieku 62 lat, pokazała swojego dorosłego syna i sprawiła, że dziewczyny zaniemówiły

Kobieta, która powitała syna w wieku 62 lat, wstydziła się pokazać go publicznie! 😬😦 Chłopiec już urósł, którego zdjęcia możecie zobaczyć w tym artykule! 👇 Nie sposób się w nim nie zakochać! 😍💘

Dzisiejsza niesamowita historia opowiada o Patrycji, z zawodu psychiatrze dziecięcym, która spełniła swoje życiowe marzenie, ale dopiero w podeszłym wieku. Matka-bohaterka powitała na świecie syna w wieku 62 lat, czego bardzo się wstydziła.

Od dawna zmagała się z naturalnym poczęciem i w końcu znalazła w sobie dość odwagi, by poprosić o pomoc w klinice zdrowia reprodukcyjnego. Wraz ze swoim partnerem Johnem była gotowa powitać dziecko nawet w wieku 62 lat.

Zabieg zapłodnienia in vitro nie był dostępny dla kobiet powyżej 40 roku życia, ale otrzymały one bezcenną pomoc od znanego lekarza, który opracował swoje niekonwencjonalne metody. To dało im nadzieję na świetlaną przyszłość.

Początkowo utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy, obawiając się krytyki i osądów ludzi. Poród przebiegł bez żadnych komplikacji i powitała na świecie syna JJ. Chłopiec skończył 17 lat i już podbija serca na całym świecie.

Nie wstydzi się faktu, że jego matka urodziła go w wieku 62 lat. JJ, wręcz przeciwnie, czuje się naprawdę dumny i jest jej nieskończenie wdzięczny za to, że nie słucha innych.

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee