|

„Poznaj nową, raczej szczęśliwą parę” Fani są zaskoczeni po zobaczeniu nowego partnera Angeliny Jolie

„Okazał się przystojniejszy od Pitta!”😍Paparazzi byli we właściwym miejscu o właściwym czasie: uchwycili Jolie z sekretnym partnerem w pobliżu restauracji😱🤫Kiedy masz szansę, sprawdź go w artykule👇👇👇

Angelina Jolie, jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych aktorek w Hollywood, została niedawno sfotografowana w pobliżu luksusowej restauracji․ Ale najciekawsze było to, że nie była sama, a wraz z nią był jej nowy sekretny partner, który przyciągnął uwagę wszystkich jej fanów.

Okazało się, że jej partnerem był David Mayer de Rothschild, który jest czołową postacią publiczną. Angelina założyła długą czarną sukienkę i pokazała swoją smukłą i wyjątkową sylwetkę.

Para wyglądała na szczęśliwą i zgraną. Zdjęcia pokazują, że rozmawiali wesoło i nawet nie zwracali uwagi na fotografów. Fani zaczęli dyskutować o nowej parze w Internecie: „Świetnie razem wyglądają”, „Całkiem przystojny mężczyzna”, „Nawet lepszy niż Pitt”․.

Jeśli nie wiesz, powiedz nam, że Rothschildowie są jedną z najbogatszych rodzin na świecie. Ta nowa interesująca powieść będzie omawiana przez wielu internautów. Ty również możesz dołączyć do tych dyskusji w sekcji komentarzy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee