|

„Minus 20 lat!” Zręczna stylistka zafundowała tej kobiecie niesamowitą metamorfozę w prezencie na 60. urodziny

Nawet mąż jej nie poznał! 😲🤭 Gospodyni domowa, która od lat nie odwiedzała salonu piękności, zmieniła swój wizerunek w dniu swoich 60. urodzin i zaskoczyła efektem końcowym, który możecie zobaczyć w tym artykule!

Jedną z ostatnich klientek niezwykle utalentowanej i wysoko wykwalifikowanej stylistki Ch. Hopkins stała się zwykła gospodyni domowa z Kalifornii. Decyzja Betsy o przemianie nie do poznania z okazji jej 60. urodzin została pochwalona przez mistrza.

Gospodyni pokładała w nim wielkie nadzieje i była pewna, że stylista, którego wybrała, pomoże jej na nowo odkryć piękno i podkreślić rysy twarzy.

Christopher postanowił nadać jej świeższy wygląd, ścinając jej włosy. Nie zrobił jednak nic z jej posiwiałymi włosami, uznając je za jej niepowtarzalny urok, bez którego jej wygląd jako 60-letniej kobiety wydawałby się „sztuczny”.

Po niesamowitej transformacji Betsy wyglądała teraz zupełnie inaczej i nawet niektórzy z jej krewnych, w tym jej mąż, ledwo ją rozpoznali. Powiedzieć, że zaczęła wyglądać o 20 lat młodziej, to nic nie powiedzieć.

Ta niesamowita transformacja spotkała się z uznaniem milionów ludzi. Betsy była naprawdę wdzięczna mistrzowi za tak fantastyczną pracę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee