|

„Nikt się tego nie spodziewał!” Zdjęcia Jocelyn Wildenstein z przeszłości stały się tematem dyskusji

Fani byli zaskoczeni, gdy zobaczyli, jaką pięknością była „Kobieta-Kot” przed wieloma operacjami plastycznymi! 🤯😱 W sieci pojawiły się rzadkie archiwalne zdjęcia, które możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

W dzisiejszej rzeczywistości większość ludzi nie sprzeciwia się operacjom plastycznym. Co więcej, popierają je, ponieważ nie są w stanie zaakceptować swojego wyglądu i desperacko dążą do naśladowania celebrytów, którzy wydają im się „nieskazitelni”.

Tymczasem niektórzy z nich posuwają się za daleko, zmieniając się nie do poznania. Dotyczy to dzisiejszej bohaterki, która kierując się strachem przed utratą młodości i urody, a także pod wpływem męża, zaczęła poddawać się operacjom.

Przeszła serię liftingów twarzy, wielokrotnych zastrzyków, implantów i wielu innych zabiegów upiększających, które ostatecznie doprowadziły ją do tego, że przestała wyglądać jak ona sama. W rezultacie Alec Wildenstein zostawił ją dla znacznie ładniejszej i młodszej dziewczyny.

Nawet teraz, w wieku 80 lat, często pojawia się w dość odkrywczych i prowokujących strojach, dzieląc się swoimi pikantnymi zdjęciami z internautami.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee