|

„Jak urodził się z niej taki przystojniak?” Oto jak przystojniak stał się synem Céline Dion

„Jego wszystkie cechy pasują do idealnego modela!”😍Pamiętasz nieśmiałego, nieco dziwnego syna Dion z długimi włosami? 🧐❤️Now wyrósł, zobacz jak wygląda na article⬇️⬇️⬇️.

Niewiele osób widziało syna słynnej piosenkarki Céline Dion. Teraz jest już dorosły, ma własne życie i zawód. Niegdyś nieśmiały, dziwny chłopak ma teraz 21 lat. Nastolatek podbija miliony serc swoim wyglądem.

Céline Dion jest wspaniałą piosenkarką, autorką tekstów i aktorką. Karierę muzyczną rozpoczęła w młodym wieku i śpiewała w rodzinnej restauracji. W wieku 13 lat Céline nagrała swoją debiutancką płytę i stała się uwielbiana i sławna, zwłaszcza po piosence „My Heart Will Go On”.

Céline Dion urodziła trzech synów. Ojciec dzieci był menadżerem Céline, ale zmarł i Céline wychowywała swoich synów sama. A teraz jeden z pięknych chłopców już dorósł i stał się prawdziwą gwiazdą serca.

„Jestem najszczęśliwszą matką mając takich synów jak ty. Wychowywałam was z radością i cieszyłam się, że dorastacie. Czuję się dumna, że jesteście moimi dziećmi”, powiedziała piosenkarka.
Co można powiedzieć o tym chłopaku? Czy wygląda jak jego matka?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee