|

Mając dość tej samej fryzury od 1986 roku, kobieta poprosiła stylistę o nadanie jej świeżego wyglądu

Kobieta, która miała tę samą fryzurę od 1986 roku, po raz pierwszy odwiedziła salon kosmetyczny, w którym styliści zmienili jej wygląd nie do poznania! 😱😳 Katy pokazała efekt końcowy, który możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Dzisiejsza niesamowita historia opowiada o Katy, gospodyni domowej z Ameryki, która zyskała popularność dzięki programowi Rachel Ray. Zmęczyła ją ta sama fryzura, którą miała od lat 80-tych, prosząc stylistę programu o nadanie jej świeżego wyglądu.

Wszystko zaczęło się, gdy jej córka przyznała, że wstyd jej gdziekolwiek chodzić z matką. Teraz kobieta wyraźnie zdała sobie sprawę, że najwyższy czas coś zmienić.

Wierzcie lub nie, ale nie odwiedziła salonu piękności od 1986 roku. Miała tę samą fryzurę przez ponad 36 lat. Jej włosy wyglądały okropnie, a ich stan pozostawiał wiele do życzenia. Jej córka była przekonana, że jej matka utknęła w latach 80-tych.

Kobieta przyznała, że po prostu nie chciała wydawać na siebie pieniędzy. Powiedzieć, że styliści zmienili ją nie do poznania, to nic nie powiedzieć. Ta fryzura dodała jej świeżości i doskonale do niej pasuje.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee