|

Małżonkowie odnowili swój stary i nędzny dom nie do poznania i zachwycili wszystkich efektem końcowym

Mając dość takiego „dziadkowego” starego domu, para postanowiła nadać mu świeży wygląd! Sposób, w jaki przekształcili to miejsce, sprawił, że wszyscy zaniemówili! 😮🤐 Zobacz zdjęcia efektu końcowego w tym artykule! 👇👇👇

Po długich poszukiwaniach idealnego domu, małżonkowie znaleźli miejsce, które wydawało się najbliższe ich sercu.

Pomimo jego staromodnego i nędznego wyglądu, para postanowiła nadać mu świeży wygląd. Ich głównym celem było uczynienie go bardziej nowoczesnym i zmiana jego wnętrza, preferując minimalistyczny design.

W przedpokoju zastosowali jasną tapetę i płytki porcelanowe w geometrycznym stylu, tworząc wygodną przestrzeń do przechowywania z bankietem. Ścianę udekorowano płytkami, a podświetlane lustro dodało wnętrzu uroku.


Ściany zostały teraz ozdobione teksturowaną tapetą, a podłoga została wykonana z dużych płytek porcelanowych. Kolumna została zintegrowana z zestawem. Dolne elewacje kuchni mają drewnianą fakturę, górne są śnieżnobiałe.

Jeśli chodzi o fartuch, jest on wykonany z płytek wolumetrycznych w głębokich odcieniach. W sypialni rodziców jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania ubrań. Jest też miejsce do pracy. Pośrodku stoi przestronne i wygodne łóżko.

Toaleta i łazienka są oddzielone. Obie zostały zaprojektowane w minimalistyczny sposób. Ogólnie rzecz biorąc, pokoje wyglądają niesamowicie i przytulnie. Teraz stało się idealnym miejscem do życia.

Rating
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee