|

„Przystojny Joey to nie to samo” Heartthrob z komedii, Matt LeBlanc w wieku 55 lat stał się nie do poznania

„Gruba szyja i gruby brzuch!”😬Po rozwodzie ze swoją partnerką Matt LeBlanc zmienił się tak bardzo, że zdenerwował swoich fanów🙁💔 Będziesz zaskoczony, widząc w artykule, co stres zrobił z him⬇️⬇️⬇️.

Prawie każdy lubił oglądać serial „Przyjaciele” i dlatego wszyscy aktorzy są bardzo znani. Jeden z przystojnych aktorów, który grał uroczego Joe, podbił serca milionów widzów. Wiele osób nadal interesuje się życiem osobistym Matta LeBlanca, chociaż po tym serialu nie miał prawie żadnych udanych ról.

Niedawno paparazzi zauważyli aktora po raz pierwszy od dłuższego czasu podczas spaceru. Aktor był z przyjaciółmi i wyglądał zupełnie inaczej. Krążą plotki, że jest to wynik niedawnego zerwania ze swoją dziewczyną.

Zerwali w 2020 roku, niestety ich romans się zakończył. Okazało się, że ten rozwód był dla aktora bardzo trudny i w wyniku ogromnego stresu przybrał na wadze i z dawnego przystojnego aktora nic nie zostało.

„Co mu się stało?”, „Wygląda normalnie jak na swój wiek”, „Stać go na to, by wyglądać tak, jak chce”, „To jego decyzja” – piszą internauci.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee