|

Właściciele poddali to stare, nędzne miejsce niesamowitej metamorfozie, przekształcając je w stylowy i minimalistyczny apartament

Nikt nie wierzy, że to ten sam dom! 😱🤔 Rodzina wydała 6000 dolarów i przekształciła rozpadający się dom w nowoczesny apartament! 😮👏Zobacz zdjęcia efektu końcowego w tym artykule! 👇👇👇

Dzisiejszy artykuł opowiada o pewnej młodej rodzinie, która postanowiła radykalnie przekształcić swoje brzydkie stare mieszkanie z „babcinym remontem”, którego nędzny wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Wydawało się całkowicie niezdatne do zamieszkania i dosłownie raziło w oczy parę.

Zaczęli od kuchni. Początkowo pomieszczenie nie miało zestawu jako takiego, więc pierwszą rzeczą, jaką zrobiła rodzina, było zamówienie kuchni narożnej. Duża przestrzeń sprawia, że przechowywanie i gotowanie jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Położono płytki w odcieniach beżu.

Rodzina kupiła nowy stół i krzesła. Nad nimi zawieszono lampę ze srebrnym kloszem. Ich odcienie idealnie wpasowały się w wyjątkowy klimat. Korytarz prowadzący z kuchni do części mieszkalnej również przeszedł duże zmiany.

Właściciele rozważali wyburzenie przestarzałych antresoli. Zamiast tego wykonali stylową garderobę. Salon zmienił się nie do poznania. Zamówili nowe, nowoczesne meble, dzięki którym mieszkanie stało się bardziej przytulne.

Pilnego remontu najbardziej potrzebowała łazienka. Jej nędzny wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Wybrano płytki w jasnych odcieniach, które dobrze komponowały się z wnętrzem i wystrojem.

Rating
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee