|

„Czas się pomodlić!” Tak wygląda i żyje Dion, u którego zdiagnozowano ten straszny zespół

Serca fanów pękły na widok nieuleczalnie chorej piosenkarki! 😧💔 Celine Dion pokazała, co zrobiła z nią choroba i zasmuciła wszystkich! 😢😳 Ludzie zaczęli się modlić po nowych zdjęciach, które można znaleźć w tym artykule! 👇👇👇

Dion po raz pierwszy od dłuższego czasu podzieliła się swoimi zdjęciami i pokazała, jak nieuleczalna choroba, którą u niej zdiagnozowano, zmieniła jej dotychczasowy wygląd. Robi wszystko, co w jej mocy, aby pozostać w kontakcie ze swoimi zwolennikami, którzy modlą się za nią, życząc jej zdrowia.

Kultowa piosenkarka uczestniczyła w meczu hokejowym ze swoimi spadkobiercami i wspierała swoją ulubioną drużynę. Pomimo tak strasznej choroby i pogarszającego się stanu zdrowia, stara się uśmiechać i wyglądać na szczęśliwą, aby jej bliscy nie martwili się o nią tak bardzo.

Jednak jej zdruzgotany i wyczerpany wygląd nie pozostał niezauważony. Wierni fani wyraźnie widzieli ból za jej uśmiechem, twierdząc, że straciła dużo na wadze i ledwo mogła stać. Fani piosenkarki twierdzą, że wygląda na osłabioną.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee