|

„Dlaczego okłamała fanów?” 53-letnia Jennifer Lopez wywołała kontrowersje po swoim ostatnim występie

„Już nas rozczarowujesz!”😬Najwyraźniej wystarczy zachwycać się młodym wyglądem Jennifer, bo okazuje się, że wszystko jest oszustwem😲💔Zobaczcie sami na article⬇️⬇️⬇️.

Jennifer Lopez od lat okrywa cały świat swoją wyjątkową urodą. Zawsze wyróżniała się nienaganną sylwetką i zamiłowaniem do sportu. Jest zawsze aktywna w filmach, piosenkach, sesjach zdjęciowych i koncertach. Ale mimo wszystko Jennifer ostatnio rozczarowała fanów. Fani zobaczyli ją i pomyśleli, że zdecydowanie używa Photoshopa lub filtrów.

Jennifer podzieliła się swoim wyglądem, pokazując przygotowania do Met Gala w 2023 roku. Na początku filmu Jennifer była bez makijażu i miała na głowie bandaż frotte.

Internauci zawsze byli przyzwyczajeni do oglądania jej w mocnym makijażu i zaskoczyło ich zobaczenie Jennifer w takiej formie. Internauci szybko zaczęli ją krytykować. Wielu twierdziło, że w końcu wygląda na swój wiek. Niektórzy użytkownicy byli pewni, że użyła filtrów, ponieważ bała się starzenia.

„Okazuje się, że cały czas nas okłamywała!”, napisał jeden z internautów. Ale oczywiście nie jest tajemnicą, że Jennifer prowadzi zdrowy tryb życia i wydaje się znacznie młodsza niż wiele innych gwiazd. Czasami wydaje się, że ludzie krytykują ją z zazdrości.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee