|

„Okazało się, że to prawdziwy heartthrob!”. Fani Matthew McConaugheya byli nim zaskoczeni jeszcze przed sławą

„Przed sławą był bardziej atrakcyjny!”😍Archiwalne zdjęcie Matthew McConaugheya, gdy był młodszy, pojawiło się w sieci😲❤️He jest trudny do zidentyfikowania, przekonaj się w artykule👇👇👇

Matthew McConaughey jest jednym z najsłodszych aktorów w Hollywood. Swoim wyglądem podbił serca milionów kobiet. Okazuje się, że przed sławą był bardziej atrakcyjny. Bardzo trudno jest nawet rozpoznać słynnego aktora na ostatnim zdjęciu. Fani aktora byli zachwyceni, widząc swojego ulubionego aktora, zanim poznał go cały świat.

Na zdjęciu wygląda bardzo młodo i atrakcyjnie. Niektórzy internauci nazwali go prawdziwym heartthrobem. Aktor miał zaledwie 22 lata, kiedy jego ojciec zmarł w 1992 roku, co oczywiście odcisnęło duże piętno na życiu Matthew.

„Bardzo trudno było mi zrozumieć, że mojego ojca nie ma już z nami. Nikt i nic nie może wymazać mojego taty ze mnie”, powiedział. W tych czasach oczywiste jest, że podbił serca kilku kobiet, które od razu zwróciły uwagę na przystojnego mężczyznę.

„Tylko spójrz, jaki jest słodki”, „Wygląda jak z boysbandu z lat 90-tych”, „Nawet nie wyobrażałam sobie, że w młodości był taki przystojny” – zauważyli internauci.
Jak według Ciebie wygląda aktor? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee