|

„Wokalistka jest teraz ledwo rozpoznawalna” Fani są całkowicie niezadowoleni z nowego, szczuplejszego wizerunku Lady Gagi

„Jest chuda jak szczapa!”😬Tym razem kontrowersyjna debata na temat nowych zdjęć Gagi sprawiła, że poczuła się unsatisfied☹️😱Zobacz, w co zmieniła się w artykule👇👇👇

Lady Gaga jest jedną z tych gwiazd, które zawsze uwielbiają być w centrum uwagi i są tego świadome. Ale tym razem jej pomysły były błędne i po ostatnich zdjęciach wszyscy krytykowali ją za to, że bardzo schudła.

Co zaskakujące, wszyscy byli niezadowoleni z jej szczuplejszego wizerunku, który wydawał się zupełnie nieistotny. W Internecie pojawiły się zupełnie nowe zdjęcia, które pokazują, ile nagle straciła na wadze.

Utrata wagi piosenkarki wydawała się dziwna i wielu fanów było przekonanych, że użyła „nieskutecznych” metod, aby schudnąć. Widząc to, fani komentowali, że wcale tak nie wyglądała i być może jest to wynik jej randek z Michaelem Polańskim.

Niektórzy z fanów stwierdzili, że kręci „Jokera 2” i być może jej rola wymaga od niej bycia szczupłą i przestrzegania bardzo rygorystycznej diety. Co sądzisz o jej nowym wyglądzie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee