|

Zrobiła „skok wiary” i poślubiła miliardera! Tak dziś wygląda i żyje wdowa po Swayze’m

W 2009 roku Patrick Swayze zmarł na raka, pozostawiając swoją piękną żonę samą! Minęło już 14 lat, a wdowa po nim jest szczęśliwą żoną miliardera! 😮🤫 Zobacz 57-letnią Lisę Niemi i jej nowego partnera w tym artykule! 👇👇👇

Przez całe życie wielki amerykański aktor pozostawał wierny swojej jedynej żonie nawet do ostatniej chwili. P. Swayze zmarł w wieku 58 lat. Minęło już 14 lat odkąd legendarnej gwiazdy filmowej nie ma już wśród nas.

Przyszli małżonkowie wzięli udział w filmie „Ghost”, który może służyć jako początek ich miłości, która trwała przez całe życie. Nawet po 34 latach małżeństwa patrzyli na siebie oczami pełnymi miłości i oddania.

Lisa została zapisana do szkoły baletowej w wieku 15 lat i to właśnie jej nietypowe zachowanie i chłód zwróciły uwagę przyszłej gwiazdy filmowej. Wkrótce ich wzajemne uczucia zaczęły rosnąć. Jednak ich związek miał wzloty i upadki.

Dzielili smutek po stracie dziecka i zmagali się z posiadaniem dzieci. To wszystko wyprostowało ich związek i stali się absolutnie nierozłączni. Byli najlepszymi przyjaciółmi i wzajemnie się wspierali.

W 2008 roku media obiegła straszna wiadomość o poważnych problemach zdrowotnych wybitnego aktora. Żył półtora roku, po czym musiał zostawić żonę samą. Patrick zawsze chciał, aby żyła pełnią życia.

Po śmierci męża wdowa zaczęła zastanawiać się, czy może znów kochać. W 2012 roku rozpoczęła romans z miliarderem Albertem DePrisco. Można powiedzieć, że ponadczasowe piękno Lisy pozostało niezmienione.

Pomimo tego, że jest mężatką, nadal pielęgnuje pamięć o swoim mężu i regularnie udostępnia ekskluzywne i szczere zdjęcia zmarłego aktora.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee