|

„Przed i po jest niesamowite!” Oto jak syn samodzielnie wyremontował łazienkę w mieszkaniu swojej mamy

„Z nędznej łazienki w idealną!”😲Syn wyremontował łazienkę w mieszkaniu swojej matki nie do poznania i był zaskoczony rezultatem🤩👏Zobacz, co mają teraz, tutaj👇👇👇

Ten mężczyzna odwiedził swoją matkę i aby ją zadowolić, postanowił wyremontować łazienkę. Nie mógł zatrudnić robotników ze względu na finanse, więc zrobił wszystko sam. Musiał wymienić armaturę, podłogi i ściany. Okazało się, że udało mu się zrealizować swoje plany. Tak wyglądała sytuacja przed remontem.

Mężczyzna kupił wszystkie niezbędne materiały i wydał sześćdziesiąt tysięcy rubli. I nie wszystko poszło na marne, ponieważ wynik był wspaniały.

Kolor płytek został wybrany przez matkę mężczyzny. Mężczyzna zabrał się więc do pracy! Usunął stary podgrzewany wieszak na ręczniki i zainstalował na jego miejscu zamiennik z polipropylenu. Ale był to jedyny proces, w którym nie mógł obejść się bez hydraulika.

Mężczyzna wykonał profil z odpornej na wilgoć płyty gipsowo-kartonowej, a następnie wymienił bezużyteczne okablowanie. W tym celu użył lutownicy, a następnie zaczął układać płytki.

Kiedy położył płytki w całości, w końcu zainstalował nową łazienkę. Następnie położył płytki na ścianach i wymienił rury kanalizacyjne. Na sufit wybrał białą okładzinę.

To taki piękny efekt końcowy! Mężczyzna z pewnością zaskoczył wszystkich swoją pracą. Wszystkie prace wykonał samodzielnie, a mama jest mu wdzięczna!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee