|

„Odważny dekolt i prowokujący dół”: Kendall Jenner rozczarowała wielu fanów swoim ekstrawaganckim strojem

Kendall nie rozumie, czym jest skromność 🙄 Wybrała inspirowaną fantazją mini sukienkę, która niewiele pozostawiała wyobraźni😱😳”To za dużo”, fani zdezorientowani🫣

Amerykańska modelka Kendall Jenner zawsze podbijała serca swoimi wyjątkowymi wyborami strojów․ Tym razem Kendall przyciągnęła uwagę fanów swoim niezwykłym stylem. Założyła mini sukienkę i dodała do niej wyjątkowy akcent, który zaskoczył wszystkich.

Tym razem jej siostra Kim Kardashian nie przyjechała z nią, ponieważ podróżowała po Europie․ Kendall wyglądała pięknie w wyjątkowej stylizacji.
Miała na sobie dwuczęściową sukienkę David Koma. Miała na sobie odkrywczy top z czerwonymi kwiatami na piersi i obcisłą czarną minispódniczkę. Obecni podziwiali nienaganną figurę Kendall․ Sukienka z odważnym dekoltem zachwyciła wszystkich.

Kendall wyglądała na szczęśliwą i idealną w swoim stroju.
Fani oszaleli na punkcie odważnego wyglądu Kendall. Wyglądała olśniewająco i zdobyła miliony serc․ Dodała do swojego wyglądu szalik, który dodał jej elegancji.

Dla wielu kwiaty zdobiące jej klatkę piersiową wyglądały pięknie, pozostając jednocześnie wyrafinowanymi i atrakcyjnymi. Ale jak zawsze, byli krytycy, którym nie podobał się jej wizerunek․.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee