|

„Kto powiedział, że bikini nie jest dla kobiet w wieku 70 lat?” Matka Elona Muska otwiera nowy grunt dla pozytywnego nastawienia do ciała

Matka Muska zapomniała o swoim wieku i pokazała więcej niż spodziewali się fani! Prowokacyjna sesja zdjęciowa 74-letniej matki przedsiębiorcy wywołała furorę, którą możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Najnowsza sesja zdjęciowa matki jednego z najbardziej zamożnych i odnoszących sukcesy przedsiębiorców nie pozwoliła nikomu pozostać obojętnym. 74-letnia rodzicielka Muska łamie wszelkie stereotypy i standardy dotyczące urody i starzenia się.

Tym razem wywołała poruszenie w mediach ponownie pojawiając się półnaga. Wielu internautów pospieszyło z komentarzami na temat jej wyglądu. „Co za wstyd! Jak kobieta w jej wieku może się tak ubierać?”, „Jak tego nie oglądać?”, „Znaj swoje granice!”.

„Czy to nie przestępstwo wyglądać tak dobrze w wieku 74 lat?”, „Ktoś, proszę, przypomnij jej o jej wieku!”, „Teraz wszystkie babcie marzą, aby tak wyglądać!”, „Wow! Kontynuuj!”, „Kto powiedział, że kobiety w wieku 70 lat nie są atrakcyjne?”.

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee