|

„Rozpieściła się nie do poznania!” Oto, co operacje plastyczne zrobiły z hollywoodzką aktorką Cheryl Hines

Pamiętacie żonę Larry’ego Davida z „Curb Your Enthusiasm”? 🧐 Hollywoodzka gwiazda filmowa pokazała się po wielu operacjach plastycznych! Fani byli przerażeni jej najnowszymi zdjęciami, które możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Wszyscy zapewne oglądaliście „Curb Your Enthusiasm” i pamiętacie żonę Larry’ego Davida, którą genialnie zagrała utalentowana i godna uwagi aktorka Ch. Hines. Urodziła się w 1965 roku na Florydzie, a jej droga do sukcesu była trudna.

Wychowała się w skromnej rodzinie. Od wczesnego dzieciństwa miała wielką pasję do aktorstwa, którą inspirował głównie jej dowcipny ojciec. Cheryl ukończyła University of Central Florida i wkrótce rozpoczęła karierę jako aktorka.

Jej wysiłki doprowadziły ją do zostania osobistą asystentką Roba Reinera. Wkrótce jednak musiała zmierzyć się z surową rzeczywistością Hollywood. Ludzie domagali się, by spełniała ich oczekiwania, a nawet doradzali jej powiększenie piersi.

Spróbowała swoich sił u boku Lisy Kudrow i wkrótce dostała rolę żony Larry’ego Davida w popularnym serialu z 2000 roku, znanym z improwizowanych dialogów. Wkrótce stała się jedną z najbardziej pożądanych i pożądanych ikon Hollywood.

Hines przeniosła swoją mżawkową karierę na zupełnie nowy poziom dzięki udziałowi w filmie „RV”, gdzie zagrała razem z Robinem Williamsem. Wybitna aktorka nie poddała się jednak naturalnemu procesowi starzenia i przeszła wiele operacji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee