|

„Jestem już mamą słodkiego chłopca!” Naomi Campbell urodziła chłopca i nawet udostępniła jego zdjęcie

„Nigdy nie jest za późno, aby zostać mamą, nawet w wieku 53 lat!”🥰 Pomimo faktu, że Naomi zawsze ukrywała twarz swojej córki, tym razem podzieliła się zdjęciem swojego nowo narodzonego syna🤗💙Jak wygląda zobacz w artykule👇👇👇👇

Doskonale wiemy, że Naomi Campbell starała się nie pokazywać publicznie swojej córki. Ale paparazzi byli w stanie sfotografować dziewczynkę kilka razy, ale w mediach publikowano tylko zdjęcia od tyłu. Twarz dziecka została ostatecznie ujawniona podczas obchodów 53. urodzin supermodelki.

Top modelka Naomi Campbell w wieku 53 lat nie ma jeszcze męża, ale realizuje się jako matka. Tak więc dwa lata temu po raz pierwszy została matką i urodziła córkę. Modelka nie zaprzeczyła, że jej dziecko urodziła matka zastępcza. Nie wiadomo jednak, kto wystąpił w roli ojca.

Potem okazało się, że Naomi ponownie została matką. Niedawno supermodelka zszokowała swoich subskrybentów na zakazanej sieci społecznościowej wiadomością, że została matką chłopca, którego imię postanowiła zachować w tajemnicy.

Urodziła syna, o czym modelka poinformowała subskrybentów i zamieściła zdjęcie, na którym trzyma dziecko w ramionach. Biorąc pod uwagę, że nikt nie widział Campbell w ciąży, prawdopodobnie ponownie skorzystała z usług matki zastępczej. Fani gratulują modelce, ale żałują, że nigdy nie stworzyła normalnej rodziny.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee