|

„Ona kocha swoje krągłości!” Ashley Graham otwiera nowe możliwości dla pozytywnego nastawienia do ciała i pokazuje swoje niestandardowe ciało

Modelka plus-size założyła prześwitującą sukienkę i wywołała furorę! 😮🤯 Wszyscy zamknęli oczy z zażenowania, gdy Graham pokazała swoje krągłości w najbardziej efektowny sposób! 🤐🫢 Zobacz jej pikantne zdjęcia w tym artykule! 👇👇👇

Prawdopodobnie nie ma nikogo, kto przynajmniej nie słyszałby nazwiska tej modelki plus-size. Jest jedną z najbardziej wyrazistych i wpływowych przedstawicielek pozytywnego nastawienia do ciała. Jej niestandardowy wygląd nigdy nie przestaje być tematem dyskusji.

Pomimo ostrej krytyki i osądów milionów ludzi, emanuje swoim wyjątkowym pięknem, pewnością siebie i blaskiem. Jej apetyczne krągłości i kobiecość nigdy nie pozwalają nikomu pozostać obojętnym.

„Ona zdecydowanie kocha swoje krągłości!”, „Zazdrość po cichu! Jest piękna jak bogini”, „Czas schudnąć!”, „Nawet zamknęłam oczy z zażenowania”, „Jak możemy tego nie zobaczyć?”.

„Zjadła to!”, „Czy ktoś wołał o boginię?”, „To powinno być nielegalne, żeby wyglądać tak atrakcyjnie!”, „Niech ktoś, proszę, pomoże mi oderwać od niej wzrok!”, „Nic dziwnego, że mężczyźni za nią szaleją”.

Rating
( 2 assessment, average 4.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee