|

Oto jak w środku wygląda całkowicie czarny dom, który nikomu nie umknął uwadze

Ludzie, którzy lubią czerń, muszą marzyć o tym domu! 🖤😍 Nikt nie miał pojęcia, że ten dom jest czarny również w środku! 😮🔥 Zdjęcia jego wnętrza obiegły sieć i możecie je zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Często spotykamy się z tak wyjątkowymi konstrukcjami i niesamowitymi znaleziskami, które przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie. Dzisiejszy artykuł dotyczy całkowicie czarnego domu, który nie pozwala przechodniom pozostać obojętnym na jego wyjątkowość i oryginalność.

Zdjęcia tego niezwykłego domu po raz pierwszy pojawiły się w serwisie Zillow. Wierzcie lub nie, ale właściciele zażądali tylko 250 000 dolarów za tak przestronny dom, który znajduje się w stanie Illinois w USA, który nigdy nie pozostaje niezauważony ze względu na swój wyjątkowy kolor.

Drzwi, okna i ściany są pomalowane na czarno. Żółte światło tworzy ciepłą atmosferę w połączeniu z czarnym kolorem. Co ciekawe, budynek był wcześniej własnością pośrednika w handlu nieruchomościami Setha Goodmana, który kupił go za 75 000 dolarów.

Mówi on, że początkowo zdecydował się pomalować dach na czarno, a następnie zaczął wybierać elementy wnętrza i wystroju w tym samym kolorze. Wybór wszystkich elementów w tym kolorze był niczym innym jak zbiegiem okoliczności, ale wyszło dosłownie niesamowicie.

Zdjęcia tego wyjątkowego domu natychmiast trafiły do sieci, stając się tematem dyskusji. Właściciel nie spieszy się z jego sprzedażą i po prostu cieszy się jego tajemniczą i wyjątkową atmosferą.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee