|

„On jest dla niej jak syn!” Cher pojawiła się publicznie z młodym partnerem i zdezorientowała fanów

„77 i 37 lat? Publicznie się zawstydziła!”😱Cher, nie wstydząc się swojego wieku, rozpoczęła związek miłosny z młodym facetem😲😬 Spójrz tylko, jak wyglądają razem na article⬇️⬇️⬇️.

Nie jest dla nas tajemnicą, że słynna gwiazda Cher nigdy nie przestaje zadziwiać całego świata, ale tym razem posunęła się za daleko. Okazało się, że 77-letnia gwiazda rozpoczęła związek z 37-letnim piosenkarzem Alexandrem Edwardsem. Od tego momentu wszyscy dyskutowali o nich w Internecie i wielu z nich wierzyło, że związek się zakończy.

Wyjątkowa para nie wydawała się być zainteresowana tymi komentarzami. Niedawno pojawili się razem publicznie na czerwonym dywanie. Cher miała na sobie ciemnoniebieski kombinezon z kurtką w tym samym odcieniu. Makijaż uzupełniał wygląd gwiazdy.

Jej kochanek był ubrany całkowicie na czarno. Byli w centrum uwagi, a internauci zauważyli, jak czule na siebie patrzyli i przytulali się. Wielu wiernych fanów było zachwyconych, że pomimo różnicy wieku wyglądają razem świetnie. Ale jak zawsze są też hejterzy, którzy ich krytykują.

Podczas jednego z wywiadów powiedziała, że czują się razem szczęśliwi. Mają nawet plany, aby wybrać się razem w podróż. Wygląda na to, że mają świetny związek i nie ma powodu do zazdrości.
Co o tym myślicie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee