|

„Eksperci twierdzą coś innego!” Te oszałamiające szczegóły dotyczące śmierci Perry’ego potwierdzają skandaliczne plotki

Co tak naprawdę stało się z Chandlerem z „Przyjaciół” i co przed nami ukrywają? 😱🤯 Zagłębmy się w szczegóły dotyczące świadectwa maturalnego Matthew Perry’ego i odkryjmy prawdę, którą można znaleźć w tym artykule! 👇👇👇

W niecałe 2 tygodnie po śmierci M. Perry’ego jego akt zgonu został opublikowany w Internecie. Początkowo okazało się, że wybitny aktor zmarł w wannie z hydromasażem w swojej rezydencji w Los Angeles. W jego domu nie znaleziono żadnych leków.

Jedynie przepisane leki były przechowywane w magazynie, który nie może służyć jako dowód. Większość ludzi zna tego wybitnego aktora jako Chandlera z hitowego serialu. Nie jest tajemnicą, że przez długi czas zmagał się z uzależnieniem.

Jednak eksperci nie łączą jego wcześniejszego zażywania nielegalnych narkotyków z jego śmiercią, ponieważ pokonał już swój nałóg i był w 100% trzeźwy w momencie tragedii. Pierwsze przypuszczenia były takie, że zmarł z powodu zatrzymania akcji serca.

Krótko przed śmiercią zaczął interesować się sportem, w tym badmintonem, ping-pongiem i tenisem. Według wiarygodnych źródeł uprawiał sport regularnie, czasami nawet dwa razy dziennie. Jednak tego samego dnia wyglądał na zmęczonego.

W momencie, gdy pomocnica wybitnego aktora o imieniu Erin wróciła do domu, odkryła Perry’ego bez tchu. Chociaż jego akt zgonu został ujawniony, dokładna prawda wciąż pozostaje niewyjaśniona.
Twierdzi, że w momencie śmierci był całkowicie trzeźwy, a to, co mu się przytrafiło, nie może być związane z jego wcześniejszym uzależnieniem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee