|

„Heartthrob zniknął bez śladu” Nikt nie rozpoznaje Brady’ego Coopera, który został zmieniony nie do poznania

„W wieku 48 lat wygląda jak zwiędły starzec!”😨W takim stopniu czas i nowa pozycja zmieniły popularnego aktora Bradleya🙄💔Jego nowe zdjęcia można zobaczyć na article⬇️⬇️⬇️.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych aktorów w Hollywood jest Bradley Cooper, który zawsze podbijał miliony serc. Jednak po pewnym czasie całkowicie się zmienił, zaskakując swoich fanów. Kolejny dowód na to, że stał się nie do poznania, pojawił się na portalu społecznościowym Netflix.

Jego obecny wygląd w niczym nie przypomina tego, którego znaliśmy i kochaliśmy lata temu. Bradley zagra więc w filmie jednego z najsłynniejszych dyrygentów naszych czasów.

Wizażyści ciężko pracowali, aby uzyskać idealny efekt, ponieważ film obejmuje całe życie legendy muzyki. Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery dzieła Coopera. Fani z niecierpliwością czekają na ten moment i są przekonani, że Cooper po raz kolejny podbije miliony serc.

Aktor zrobi wszystko, by dostać tę rolę! „W ogóle nie wygląda jak on!”, „Na pewno nas zaskoczy”, „Jaki on jest szalony!”, pisali internauci. Co sądzicie o jego zmianach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee