|

„90-letnia babcia w bikini!” Joan Collins udostępniła nowe zdjęcia w bikini i rozczarowała fanów

„Obwisła skóra od stóp do głów w bikini!”😬Joan Collins straciła wstyd i w wieku 90 lat pokazała się całej publiczności w bikini🥴🤢Możesz zobaczyć jej odważne zdjęcia here⬇️⬇️⬇️

Joan Collins, znana gwiazda różnych filmów i programów telewizyjnych, zawsze urzekała fanów swoim pozytywnym nastawieniem. Niedawno podzieliła się zdjęciami w bikini i pokazała swoje ciało wszystkim swoim obserwatorom. Fani byli zaskoczeni, gdy zobaczyli jej zdjęcie w tak podeszłym wieku.

Natychmiast po tym, jak podzieliła się zdjęciami, wszyscy zaczęli dyskutować o niej za taki czyn. Wielu fanów było zachwyconych, gdy zobaczyli, jak aktorka wygląda w wieku 90 lat. „Niesamowita kobieta!”, „Jak ona może wyglądać tak młodo!”, „Wyjątkowa kobieta!”, „Co to za magia?”, pisali wierni fani.

Mimo wszystkich pozytywnych komentarzy, znalazły się osoby, które skrytykowały aktorkę za to, że jest już stara i nie ma potrzeby pokazywać się w bikini w wieku 90 lat.
Na zdjęciach widać, że Joan dobrze się bawi w basenie i czuje się szczęśliwa i wspaniała. Nawet tańczy w wodzie i zaskakuje w tak podeszłym wieku.

Jak ciekawie jest patrzeć na 90-letnią kobietę, która zachowuje się tak aktywnie i daje pozytywne nastawienie. Wiele osób nie wie, jak udostępniać swoje zdjęcia w strojach kąpielowych. Ale nawet w wieku 90 lat uśmiecha się podczas robienia zdjęć w basenie. Co można o niej powiedzieć? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Rating
( 14 assessment, average 4.21 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee