|

„Jakie to przerażające! Przestań!” Oto jak niezliczone zabiegi upiększające zepsuły byłą żonę Schwarzeneggera

Przygotuj się na przerażenie, gdy zobaczysz byłą żonę Schwarzeneggera na nowych, nieedytowanych zdjęciach! 😱🤐Shiver pokazała się po wielu operacjach plastycznych i wywołała furorę swoją drastyczną przemianą! Zobacz, jak wygląda teraz w tym artykule! 👇👇👇

Paparazzi przyłapali ostatnio Marię Shiver, byłą żonę legendarnego Schwarzeneggera na ulicach Santa Monica. Obiektywy aparatów uchwyciły ostatnio kobietę, która nieodwracalnie zepsuła swój wygląd. Dawną piękność trudno było rozpoznać.

Powiedzieć, że zmieniła się nie do poznania, to właściwie nic nie powiedzieć. W pogoni za wieczną młodością przeszła zauważalne zmiany, które na jej nieszczęście nie tylko nie dodały jej uroku, ale wręcz odebrały urodę.

„Nie zobaczysz dziś nic bardziej przerażającego!”, „Co za zbrodnia zepsuć takie piękno!”, „Kiedy chirurdzy plastyczni posunęli się za daleko!”, „Jak możemy tego nie zobaczyć?”, „Arnold byłby przerażony, widząc ją teraz!”.

Należy wspomnieć, że Maria i Arnold byli małżeństwem przez 25 lat. Proces rozwodowy trwał prawie 10 lat i dopiero w zeszłym roku oficjalnie się rozwiedli.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee