|

„Czy bez makijażu jest lepiej?” Nawet mąż Victorii Beckham nigdy nie widział jej bez kosmetyków

„Wygląda jak 18-latka bez makijażu!”😍W końcu Victoria zdecydowała się odsłonić swoją naturalną twarz i dać swoim fanom lekcję kosmetyki🤗❤️It to wyjątkowa okazja, zobaczcie sami here⬇️⬇️⬇️

Victoria Beckham i David Beckham są jedną z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich par celebrytów. Mimo to krążą plotki, że związek pary nie zawsze był tak wspaniały, jak wielu ludzi myśli. Ale para pokazała, że te plotki nie mogą zaszkodzić ich rodzinie.

Zawsze mówią o sobie najlepsze rzeczy i dzielą się zdjęciami swojego uroczego związku online. Ciekawostką jest fakt, że Victoria nigdy nie pojawia się nigdzie bez makijażu, nawet przed swoim mężem. Ale ostatnio postanowiła pokazać swoim fanom, jak prawidłowo używać kosmetyków.

Na początku filmiku była całkowicie bez makijażu i miała czystą twarz. Powiedziała, że ma problem z brwiami i zastanawia ją ich rosnąca rzadkość w miarę upływu czasu. „Tak naprawdę wygląda moja twarz bez makijażu. Możesz zobaczyć, jak cienkie są moje brwi.

Tyle elementów potrzebuję, aby mieć piękną twarz”․ Na filmie widać, jak rysuje każdy włos ołówkiem i nie używa cieni do brwi. Okazało się jednak, że miała wykonany microblading, a to przynajmniej trochę jej pomaga.
Co sądzisz o naturalnym pięknie Victorii?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee