|

„Jak anioł przed tatuażami!” Tak wyglądała 25-letnia dziewczyna przed 600 tatuażami

„Przed tatuażami była zupełnie inną osobą!”🤯 Archiwalne zdjęcia tej dziewczyny pokazały, jaką anielską pięknością była przed tak straszną decyzją😦😱Zdjęcia znajdziesz w artykule👇👇👇

Ta dziewczyna o imieniu Amber prowadziła spokojne życie, zanim zdecydowała się zamaskować tatuażami. Przeszła transformację nie do poznania i stała się sławna w mediach społecznościowych. Tak więc jej ciało pokryte jest setkami tatuaży, a nawet przeszła kilka operacji.

Nawet ona ma tatuaż na oku, który uniemożliwił jej widzenie. Niedawno Amber postanowiła pokazać wszystkim, jak wyglądała przed wszystkimi swoimi przemianami. Udostępniła zdjęcia z archiwum w sieciach społecznościowych, pokazując swoje naturalne piękno.

Następnie zdecydowała się pokryć swoje tatuaże obfitą warstwą podkładu i poczuła niepokój przed pójściem do pracy bez tatuaży. Twierdzi, że jej poprzedni wygląd jest dla niej brzydki i żałuje, że nie miała czasu na zmianę siebie wcześniej.

Dziewczyna nawet nie chce odzyskać swojej urody i jest zadowolona z tego, jak teraz wygląda. Z przekonaniem mówi, że nie można żyć zgodnie ze standardami społecznymi i trzeba być osobą, która czuje się dobrze. Co o tym sądzisz? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Rating
( 4 assessment, average 2.75 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee