|

„Nigdy nie uśmiecha się tak do Lopez!” Rzadkie nagranie Bena Afflecka z nastoletnią córką wywołało pytania

To właśnie w 2009 roku Affleck i Garner powitali na świecie swoją córkę Seraphinę! 😮😍 Obiektywy aparatów uchwyciły ostatnio dorosłą dziewczynkę w towarzystwie aktora! 🧐🫢 Zobacz, jak wygląda w tym artykule! 👇👇👇

Chociaż są rozwiedzeni od 2018 roku, B. Affleck i J. Garner poświęcają dużo czasu swoim dzieciom i pozostają tymi samymi oddanymi rodzicami. Pomimo tego, że Affleck jest już żonaty z kimś innym, odgrywa dużą rolę w wychowaniu swoich dzieci.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Page Six (@pagesix)


Paparazzi niedawno uchwycili hollywoodzkiego aktora niosącego pięć pudełek pizzy i szczęśliwie wchodzącego w interakcję ze swoją 14-letnią dziedziczką. Seraphina ubrana była w szorty do kolan, luźny dresik, kurtkę i trampki. Jej wygląd wzbudził wątpliwości.

Ekskluzywne zdjęcia natychmiast stały się wirusowe i wywołały mieszane reakcje. Niektórzy twierdzili, że wygląda dokładnie jak jej ojciec, podczas gdy inni byli przekonani, że jest kopią swojej uroczej matki.

Warto wspomnieć, że jest środkowym dzieckiem byłych małżonków. Mają również dwójkę wspólnych dzieci: Samuela i Violet. Ich separacja nie przeszkodziła im w priorytetowym traktowaniu czasu spędzanego z cennymi dziećmi.

Można powiedzieć, że Affleck jest naprawdę troskliwym i oddanym ojcem, który zrobiłby absolutnie wszystko dla dobra swoich uroczych dzieci. Jennifer Lopez z kolei w pełni go pod tym względem rozumie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee