|

„W wieku 82 lat spodziewa się dziecka od 29-letniego kochanka!” Oto młoda partnerka Ala Pacino i mama jego dziecka

„Omg, jak ona śpi z tym zwiędłym starcem?”🤢Paparazzi zdjęcia Ala Pacino z kochanką i wiadomość, że będą mieli dziecko, jeszcze bardziej rozczarowały fanów😲😬Wystarczy spojrzeć na nie tutaj

Biorąc pod uwagę zaawansowany wiek Ala Pacino, nikt nie mógł przypuszczać, że wybierze tak młodą partnerkę i może nawet dodać do swojej listy dzieci. A przy okazji innego aktora. W końcu Robert De Niro również został ojcem po raz siódmy, wciąż jest o trzy lata młodszy od Ala Pacino.

Mimo to krążą plotki, że Al Pacino rozstał się już ze swoją młodą żoną, która, jak powiedzieliśmy, dała aktorowi czwarte dziecko. Mówi się, że młoda kobieta złożyła nawet pozew i odmówiła synowi kontaktu z aktorem.

Mimo to paparazzi uchwycili moment, aby uchwycić ich razem w Hollywood. Para była na zewnątrz restauracji, a paparazzi opublikowali nowe zdjęcia w Internecie, które natychmiast stały się wirusowe.

„Wygląda bardziej jak jego wnuczka, a nie żona!”, „Nie rozumiem, jak ona z nim żyje!”, „Nie ma tu szczerości uczuć!”, „Co ona znalazła w tym dziadku?”, pisali internauci. Co można o nich powiedzieć?

Rating
( 2 assessment, average 3.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee