|

„Bomba kina lat 60. nie do poznania!” Oto, co czas zrobił z piękną Claudią Cardinale

Nawet Delon i Belmondo byli zakochani w tej aktorce, ale spójrz na nią teraz! 😳😬Claudia Cardinale przeraziła fanów swoim wyglądem! 😱🫣 Zobacz, jak wiek zmienił kultową diwę w tym artykule! 👇👇👇

Jakkolwiek niewiarygodne może to być, nasza ulubiona Claudia Cardinale skończyła już 85 lat. Jedna z legend kina przestraszyła nawet niektórych swoich wiernych fanów i zwolenników swoim zmienionym wyglądem, który, jak twierdzą, pozostawia wiele do życzenia.

Wielu znanych mężczyzn, w tym Belmondo i Delon, było w niej szaleńczo zakochanych, a większość ludzi wciąż pamiętała ją jako nieziemsko piękną, młodzieńczą gwiazdę, nie mając pojęcia, że wiek i lata zmieniły ją nie do poznania.

Kultowa aktorka, która postanowiła starzeć się naturalnie, bez operacji plastycznych i zabiegów upiększających, wywołała furorę w mediach społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcia natychmiast przyciągnęły uwagę internautów.

„Jak możemy tego nie widzieć?”, „Pozostawia wiele do życzenia!”, „Jak w ogóle można było się tak zmienić?”, „Czas nikogo nie oszczędza!”, „Przepraszam, ale wygląda jak czarny charakter lub najgorsza postać z filmu”.

„I ona była wtedy muzą Delona?”, „To nie zaprzecza faktowi, że jest utalentowaną i wybitną aktorką”, „Kino nigdy nie znało bardziej utalentowanej i pożądanej aktorki”.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee