|

„Łysy grubas!” Ekskluzywne zdjęcia żony Jacksona stały się tematem dyskusji

Jackson nie uwierzyłby własnym oczom, gdyby po latach zobaczył matkę swoich dzieci! 🫣😳 To, jak zmieniła się Deborah Jeanne Rowe, to coś, na co nikt nie jest gotowy! Zobacz, jak teraz wygląda w tym artykule! 👇👇👇

Związek Jacksona ze zwykłą pielęgniarką wzbudził wiele pytań. Jak później przyznała Deborah, tak naprawdę nie byli zakochani, a ich małżeństwo było bardziej jak kontrakt. Rowe została matką dzieci Króla Popu i zdecydowanie była z tego dumna.

Przyszła para po raz pierwszy spotkała się w szpitalu. Rowe była asystentką dermatologa, a Jackson przyszedł na leczenie bielactwa. Ponieważ partnerka Michaela była przeciwna posiadaniu dzieci, Rowe zaoferowała swoją pomoc, a Jackson szybko się zgodził.

Jak sama przyznała, było to coś w rodzaju prezentu, ponieważ chciała dać Michaelowi radość i szczęście. Ich związek został uznany za nieślubny w 1996 roku. W 1997 roku urodziła ich syna, a za rok mieli córkę.

 

Po rozwodzie to Michael zajmował się ich dziećmi bardziej niż Rowe. Kobieta szczęśliwie dostała od Jacksona 8 milionów dolarów i dom w Beverly Hills.

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee