|

Wytatuowany mężczyzna z obciętym językiem i czarnymi gałkami ocznymi zmienia się w „normalną osobę” dla dobra swojej córki.

Jeśli jest ktoś, kto nie wierzy w ojcowską miłość, pokaż mu to! 😏🧐 Mocno wytatuowany mężczyzna usuwa swoje tatuaże wraz z pojawieniem się córki! Zobacz jego zdjęcia przed i po w tym artykule! 👇👇👇

Dzisiejszy artykuł dotyczy Ethana Modboy Bramble, popularnego i odnoszącego sukcesy blogera z Australii, wobec którego nawet przechodnie nie mogą pozostać obojętni. Jego cięty język, przycięte uszy, czarne gałki oczne i liczne tatuaże sprawiają, że się wyróżnia.

Postrzegając to wszystko jako szczególny rodzaj wyrażania siebie, stopniowo zainteresował się również możliwościami nowoczesnych operacji plastycznych. Ale co może zmienić człowieka takiego jak on? Oczywiście rodzina! Jego ukochana kobieta i on wkrótce powitali na świecie córkę.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ethan Modboy Bramble (@ethanmodboybramble)


Podjął zdecydowaną decyzję i postanowił usunąć swoje tatuaże, aby nie przestraszyć małego aniołka. Jak wiemy, przysporzyło mu to wiele bólu, cierpienia i pieniędzy, ale cierpliwie znosił to dla dobra swojej spadkobierczyni.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ERAZE (@erazeclinic)


„Puste” i pozbawione tatuaży miejsca na jego ciele powiększyły się i teraz wyglądał mniej więcej jak wszyscy wokół. Ojcowska miłość sprawiła, że przemyślał swoje życie i postawił rodzinę na pierwszym miejscu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee