|

„Nikt nie był na to przygotowany!” Sposób, w jaki Jim Carrey ewoluował przez lata, był dużym zaskoczeniem

W latach 90. dziewczyny szalały na punkcie tego aktora, ale spójrz, jak wygląda teraz! 😲😬Carrey zapuścił krzaczastą brodę i w oczach fanów postarzał się nie do poznania! Zobacz, jak aktor wygląda dziś w tym artykule! 👇👇👇

Najlepiej pamiętany z ról w filmach „Bruce Wszechmogący” i „Maska”, J. Carrey jest jednym z najwybitniejszych i odnoszących sukcesy aktorów w branży, którego wielkiej roli i znaczącego wkładu nie można nawet kwestionować.

Jak trudno sobie uświadomić, że aktor z „Głupiego i głupszego” obchodził już swoje 60. urodziny. Teraz rzadko pojawia się publicznie i prowadzi do pewnego stopnia odosobnione i spokojne życie z dala zarówno od swoich wielbicieli, jak i hejterów.

Można powiedzieć, że tylko jego życzliwe oczy i promienny uśmiech pozostały takie same. Słynny gwiazdor filmowy zapuścił krzaczastą brodę i włosy, całkowicie zmieniając swój wizerunek.

„Dopiero po chwili go tu rozpoznałem!”, „Wygląda jak zwykły rolnik! Gdzie się podziała jego sława i urok?”, „Tego się nie spodziewałem!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee