|

Wszyscy są zdumieni, widząc, jak żebrak zmienił się po długiej brodzie i brudnych włosach

„Jako bezdomny wszedł do fryzjera i wyszedł jako gwiazda Hollywood!”😱 Chciał zdobyć brzytwę, ale w rezultacie zmienił swoje życie i stał się nie do poznania👏💘 Spójrz tylko na niego tutaj👇👇👇

Często ludzie, którzy chcą radykalnie zmienić swoje życie, nie wiedzą, od czego zacząć. Psychologowie zalecają, aby najpierw spróbować zmienić swój wygląd. João Coelho Guimarães znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, bez domu. Mężczyzna mieszkał na ulicy i nie miał możliwości zorganizowania opieki osobistej. Pewnego dnia postanowił udać się do salonu fryzjerskiego i poprosić o maszynkę do golenia.

Ku jego zaskoczeniu, właściciel salonu okazał się najmilszą osobą, która postanowiła nie tylko pomóc mężczyźnie, ale także całkowicie go odmienić. Wykwalifikowany mistrz odpowiedział na prośbę, że osoba potrzebuje nie tylko golenia, ale pełnego zakresu usług. Powiedział również, że jest gotów zrobić wszystko całkowicie za darmo, tylko po to, by zadowolić nieszczęsnego mężczyznę.

To, co wydawało się być zupełnie inną osobą, patrzyło na niego w lustrze. Nowa fryzura, przycięcie wąsów i brody zmieniły bezdomnego nie do poznania. Kompletny wygląd zajął tylko kilka godzin.
Pracownicy salonu fryzjerskiego byli zszokowani poczynaniami właściciela. Jego zdjęcia przed i po transformacji trafiły na portale społecznościowe i przyciągnęły uwagę.

To właśnie wtedy wydarzył się prawdziwy cud. Całkiem przypadkiem jego siostra usłyszała tę historię. Była zaskoczona, że stał się bezdomny. Przypadkowa wizyta w salonie piękności sprawiła, że mężczyzna ponownie odnalazł swoją rodzinę.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee