|

„Co on znalazł w tej babci?”. Wygląd żony Taylora-Johnsona wzbudza kontrowersje

Nowy James Bond pokazał swoją żonę i sprawił, że internauci zaniemówili! 🧐🤐 To, jak wygląda żona aktora, trafia na pierwsze strony gazet! 🤯😤 Uwierz lub nie, ale jest 2️⃣4️⃣ lat starsza od gwiazdy filmowej! Jak go przyciągnęła i dlaczego wybrał właśnie ją? Aby dowiedzieć się więcej – zobacz artykuł! 👇

Warto wspomnieć, że aktor dołączy do obsady nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie, ale umowa nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona.

W tym roku ma zagrać w trzech różnych filmach. Popularny aktor rozpoczął karierę aktorską w młodym wieku. Zasłużenie otrzymał nagrodę Złotego Globu dla najlepszego aktora drugoplanowego w filmie „Pod osłoną nocy”.

Jeśli chodzi o jego życie osobiste, jest szczęśliwie żonaty już od dekady. Kobieta, która skradła jego serce, to 57-letnia artystka i filmowiec, starsza od niego o 24 lata.

Po raz pierwszy ich drogi skrzyżowały się w filmie „Becoming John Lennon”. W tym momencie miała już 42 lata, podczas gdy Aaron miał zaledwie 18 lat. Nie było to pierwsze małżeństwo tej kobiety. Była żoną handlarza dziełami sztuki i miała z nim dwójkę dzieci.

Jej kariera rozpoczęła się w latach 90-tych, kiedy to najpierw prezentowała swoje fotografie na wystawach, a następnie wybrała film. Trudno przecenić jej znaczący wkład w sztukę.

Przeszła przez wyzwania i poważne problemy zdrowotne, nawet zdiagnozowano u niej raka. Filmowiec mógł wyzdrowieć dzięki jodze i medytacji. Rodzina osiadła w Semerset od 2022 roku i prowadzi wiejskie życie.

Rating
( 4 assessment, average 3.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee