|

„Podbój serc wtedy, żałosny dziadek teraz!” Oto, co wiek i lata zrobiły z Paulem McCartneyem

Dziewczyny oszalały na punkcie tego piosenkarza, ale teraz nie mogą patrzeć na niego bez łez! 😢💔 McCartney postarzał się nie do poznania, a nawet został pomylony z bezdomnym! 😵‍💫🤢 Fani byli przerażeni widząc gwiazdę kina na sensacyjnych zdjęciach! 😱🤐 Ty też możesz je znaleźć w tym artykule! 👇

Najnowsze zdjęcia paparazzi Paula McCartneya z wakacji zrobiły furorę w mediach społecznościowych. Widzowie, którzy uważali go za jednego z najbardziej pożądanych artystów w historii, zaniemówili, widząc, jak bardzo czas zmienił ich idola.

Ikona muzyki zmieniła się nie do poznania przez te lata i dosłownie przeraziła wszystkich swoim drastycznie zmienionym wyglądem. Skończył już 80 lat. To, co czas zrobił z legendą muzyki, wywołało mieszane reakcje.

„Jak mogę tego nie widzieć?”, „Czas był dla niego bezlitosny”, „Nasz idol z młodości nie jest już taki sam”, „Widząc go z siwymi włosami i głębokimi zmarszczkami łamie mi serce”.

Pojawił się razem ze swoją młodą partnerką i para wydawała się w pełni cieszyć czasem spędzonym na plaży. Fotoreporterzy nie przegapili okazji, aby uchwycić ten moment i podzielić się sensacyjnymi zdjęciami z użytkownikami sieci.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee