|

„Był niepokojącą osobą!” Elton John rzuca światło na Króla Popu wiele lat po jego śmierci

Przerywa ciszę i mówi coś, co wszyscy baliśmy się usłyszeć! 🤫😨 Elton John składa zaskakujące oświadczenie, na które fani Króla Popu nie byli gotowi! 🤨🤐 „W pewnym momencie zaczął odgradzać się od świata i rzeczywistości”!💬 Więcej – zobacz artykuł! 👇

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Michael Jackson (@michaeljackson)


Nie można zaprzeczyć, że Elton John jest jedną z najbardziej legendarnych, znanych na całym świecie i niesamowicie utalentowanych gwiazd swojego pokolenia. Jego oszałamiająca kariera trwała przez dziesięciolecia, a jego wielki wkład w świat przemysłu muzycznego jest trudny do przecenienia. Dziś John ma już 75 lat.

„W showbiznesie niektórzy ludzie obawiają się, że zostaną rozpoznani na ulicy, podczas gdy inni są supergwiazdami nie z tego świata. Elton John należy do tych drugich”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Elton John (@eltonjohn)


Dla tych, którzy nie wiedzą, znał się z M. Jacksonem od czasów nastoletnich, a ostatnio wydał zaskakujące oświadczenie, które nie pozwoliło nikomu pozostać obojętnym. Książka rzuca światło na jego transformację na przestrzeni lat, wspominając również o prawdopodobieństwie zażywania narkotyków.

John dodał, że Jackson był kiedyś jednym z najbardziej uroczych dzieci, ale czasami wydawał się uciekać od rzeczywistości, co oczywiście wzbudziło pewne pytania wśród fanów. Elton wspomniał również, że wydawał się mieć problemy z psychiką w ostatnich latach swojego życia.

Co więcej, Elton John musiał pożegnać się z koncertowaniem z powodu problemów zdrowotnych.

„Nigdy więcej nie będę koncertował, ale może zrobię coś w przyszłości”.

Jak widać, jego trasy koncertowe dobiegły końca i spędza więcej czasu z rodziną.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee