|

„Tym razem była zupełnie naga”: Córka Bruce’a Willisa i Demi Moore zrobiła furorę w nagiej sesji zdjęciowej

Córka Bruce’a Willisa i Demi Moore, Rumer Willis, odtworzyła kultowy look swojej matki sprzed 31 lat🫣Rumer podczas sesji zdjęciowej odsłoniła przed aparatem niemal wszystko😲🤐Niektóre punkty sprzedaży uznały okładkę za zbyt prowokacyjną i ocenzurowały ją🫢
Rumer Willis, córka Demi Moore i Bruce’a Willisa, postanowiła wziąć udział w wyjątkowej i atrakcyjnej sesji zdjęciowej. Tym razem, nie zastanawiając się dwa razy, odtworzyła wizerunek swojej matki sprzed 31 lat. Przypominamy, że Rumer spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

34-letnia aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla kampanii NakedCashmere. Wystąpiła w uwodzicielskich ubraniach. Rumer odsłoniła przed kamerą całe ciało. Zakryła klatkę piersiową brązowym kocem, odwróciła wzrok i pogłaskała się po brzuchu. Następnie stanęła na baczność, zakrywając nagie uda jasnym kocem.


Sesja zdjęciowa została wykonana przez słynną fotografkę Annę Leibovitz. Jest ona znana z wyjątkowych portretów gwiazd. Pojawiły się jednak punkty sprzedaży, które uznały okładkę za zbyt prowokacyjną.

Mówi się, że Demi Moore stała się prawdziwym wzorem nagiej sesji zdjęciowej w ciąży. W jej ślady poszły Mariah Carey, Britney Spears i Cindy Crawford. Pomimo kontrowersji, fani Rumer byli zachwyceni jej zdjęciami. Chwalili ją za to, że kocha naturalne piękno.

Sesja zdjęciowa pokazuje, jak nieustraszoną kobietą jest Rumer. Swoim wyborem twierdzi, że jest gotowa pójść w ślady swojej matki. Fani są bardzo szczęśliwi z tego powodu i chcą, aby Rumer wybrała ścieżkę matki. Z niecierpliwością czekają na narodziny dziecka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee