|

„Pitt, zobacz, co straciłeś!”. Angelina Jolie pojawia się z August Deal i potwierdza plotki

Podczas gdy świat mówi o Pittcie i Ines, Jolie również nie traciła czasu i znalazła nową miłość! 😉💘 Hollywoodzka aktorka wyszła z mężczyzną, który wyda Ci się znajomy! 🤨🧐 Kto skradł serce najpiękniejszej kobiety i czy plotki są prawdziwe? Aby dowiedzieć się wszystkiego – zobacz artykuł! 👇

Minęły już lata od rozwodu najbardziej kultowej pary Hollywood, ale wydaje się, że ludzie wciąż mają nadzieję na ich ponowne połączenie. Dla przypomnienia, byli małżonkowie mają sześcioro wspólnych dzieci i kontynuują wspólne rodzicielstwo.

Podczas gdy aktor zakochał się w jubilerce o imieniu Ines i ma wobec niej wielkie plany, Jolie podobno nadal prowadzi życie singielki. Jednak jej niedawny występ z Augustem Dealem wzbudził wątpliwości. Plotki głoszą, że na planie filmu „Salt” pojawiła się między nimi chemia.

Jest on o 12 lat młodszy od Pitta i wygląda nie mniej przystojnie i atrakcyjnie niż aktor „Pana i Pani Smith”. Opinie na temat ich związku są bardzo zróżnicowane.

„Najlepsza wiadomość na dziś!”, „Najwspanialsza para wszech czasów”, „Ona zasługuje na szczęście i miłość”, „On nie może nawet stać obok Pitta”.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee