|

Dziewczyna z najdłuższymi włosami, Nilanshi Patel, po 12 latach podjęła nieoczekiwaną decyzję i ścięła włosy.

Co skłoniło tę ciemnowłosą Roszpunkę do rozstania się ze swoimi niezwykłymi włosami? 😲🫢 Oto jak rekordzistka Guinnessa, Nilanshi, wygląda teraz prawie bez włosów😳.

Dawno, dawno temu w Indiach urodziła się zwykła dziewczyna Nilanshi Patel i postanowiła nigdy w życiu nie ścinać swoich pięknych włosów․ W rezultacie stała się rekordzistką Księgi Rekordów Guinnessa.

Niedawno, ku zaskoczeniu wszystkich, Nilanshi postanowiła zmienić swój wygląd i pożegnać się ze swoimi pięknymi, prawie dwumetrowymi włosami.
Dziewczyna mieszka w indyjskim mieście Modas i zdecydowała się zapuścić włosy, gdy miała 6 lat․ W wieku 16 lat była już jedyną osobą na świecie, która miała najdłuższe włosy․.

Ale ciekawe, co sprawiło, że ta dziewczyna pożegnała się z włosami?
Zachowała swoje włosy przez 12 lat i została rekordzistką 3 razy, ale Nilanshi stopniowo zmęczyła się dbaniem o tak długie włosy․ Do 2020 roku włosy osiągnęły niesamowitą długość 190 centymetrów.
Nilanshi nie było łatwo ściąć takie włosy, ale nie zmieniła swojej decyzji i po raz pierwszy od ponad dziesięciu lat znalazła się u fryzjera.

Pomimo wszystkich obaw i zmartwień, fryzura była piękna, a potem Nilanshi zdecydowała się oddać swoje włosy.
Jako dziecko Nilanshi obcinała włosy, ale nie lubiła, gdy fryzjer popełniał błędy, w wyniku czego skończyła z fryzurą, która bardzo ją denerwowała.

Postanowiła więc nigdy więcej nie chodzić do fryzjera․ Nilanshi dotrzymała obietnicy i nie oddała włosów. W rezultacie cały świat dowiedział się o niej i otrzymała miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee