|

„On znalazł miłość, ona znalazła pieniądze!”. Pewien 93-letni magnat pokazał swoją piątą żonę i wysadził sieć w powietrze

Miliarder z 9️⃣3️⃣ pokazał swoją partnerkę i teraz wszyscy nazywają go „szczęściarzem” 👌 Oto kobieta, która została piątą żoną mężczyzny, którego majątek wynosi 501 miliardów dolarów! 💸💰 „Świat wywrócił się do góry nogami”, „Pieniądze czynią cuda”!💬 Spróbuj nie zamknąć oczu z zażenowania, gdy zobaczysz ich zdjęcia z wakacji w tym artykule! 👇

Ekskluzywne zdjęcia ślubne tego starszego, dobrze sytuowanego mężczyzny i jego młodszej żony pojawiły się w sieci. Ta niestandardowa para wciąż robi furorę w mediach społecznościowych, a ludzie nie przepuszczają żadnej okazji, by „przypomnieć” im o dużej różnicy wieku.

Tym razem partnerką Murdocha została kobieta o imieniu Elena. Nie tracili czasu i wzięli ślub legalizując swój związek. Powiedzieć, że ludzie mają mieszane opinie na temat ich związku, to nic nie powiedzieć. Podczas gdy niektórzy są naprawdę szczęśliwi, inni nie mogą powstrzymać się od krytykowania i oceniania pary.

„Mam poważne wątpliwości co do jej uczuć”, „Kto powie mu prawdę?”, „Pieniądze czynią ludzi ślepymi”, „Świat wywrócił się do góry nogami”, „Co ta piękność w nim znalazła? Na pewno pieniądze!”.

 

Rating
( 4 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee