|

„Pewnego razu na farmie!” Przyjrzyjmy się stuletniej rodzinnej farmie Jennifer Garner w Oklahomie

Ludzie nazywają ją jedną z najbardziej przyziemnych aktorek i mają całkowitą rację! ❤️‍🩹 Kupiła farmę swoich dziadków i przywróciła ją do życia! 🏚➡️🏡 Aktorka pokazuje się podczas sadzenia, zbierania plonów i zdobywa szacunek fanów! 👏💯 Ekskluzywny materiał filmowy – zobacz artykuł!👇

Chociaż wielu zna J. Garner wyłącznie jako hollywoodzką aktorkę, ci, którzy są bliżej niej, podziwiają jej przystępność i hojność oprócz jej doskonałych umiejętności aktorskich i wielkich szczytów kariery. Jest troskliwą i oddaną matką trójki dzieci, które powitała z Benem Affleckiem, swoim byłym mężem.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Once Upon a Farm (@onceuponafarm)


Jeśli chodzi o jej rodzinę, jej matka wspomina zakup ziemi, która była w ich rodzinie od wielu pokoleń. Po raz pierwszy została kupiona w 1936 roku z pomocą premii, którą jej ojciec zarobił służąc w I wojnie światowej.

„Farma miała dwupokojowy dom i dwadzieścia akrów, mniej niż akr, który był używany jako grób rdzennych Amerykanów w centrum posiadłości”.

Początkowo nie było tam nawet kanalizacji ani bieżącej wody. W 2017 roku Garner zdecydował się go kupić i całkowicie odrestaurować. Po dziesięcioleciach zaniedbań aktorce udało się przywrócić go do życia, a nawet zasadzić w nim ziemniaki, sałatę i rzodkiewki.

Wspomina, że kiedyś marzyli o ekologicznych owocach i warzywach zbieranych od lokalnych rolników. Garner udało się przekształcić farmę w duży biznes i zyskać dumę i szacunek rodziców.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee