|

„Wiek to dla niej tylko liczba!” W ten sposób Susan Sarandon odpowiedziała na krytykę jej „nieodpowiedniego do wieku” stylu

7️⃣6️⃣-letnia Sarandon znów zapomniała o swoim wieku i wybrała odważny strój! 🫣🤭 „Niech ktoś, proszę, przypomni jej o wieku”, „Czarownice się nie starzeją”! 💬 Odpowiada hejterom i sprawia, że chcą, aby ich słowa wróciły! 😏💪 Przygotuj się na zaskoczenie, gdy zobaczysz artykuł! 👇

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, odnoszących sukcesy i poszukiwanych aktorek naszego pokolenia, która zbudowała karierę w Hollywood dzięki zapierającym dech w piersiach występom i doskonałym umiejętnościom aktorskim. Wielu zna ją jako Janet Weiss w klasycznym „The Rocky Horror Picture Show” z 1975 roku.

Za występ w „Thelmie i Louise” zasłużenie otrzymała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki, ale to jej rola w „Dead Man Walking” przyniosła jej nagrodę Akademii. Jednak jej wyjątkowy styl i pozytywne nastawienie do ciała nigdy nie umknęły niczyjej uwadze.

„Kiedy twoje poczucie czasu ma swój koniec i nie jest skończone, tak jak wtedy, gdy jesteś młody”.

Zapytana o to, w jaki sposób utrzymuje swój ponadczasowy wygląd, przywiązuje dużą wagę do śmiechu, ćwiczeń i zdrowej diety. Podkreśliła również rolę unikania ekspozycji na słońce, co w znacznym stopniu przyczynia się do jej ponadczasowego wyglądu.

Sarandon zdecydowanie odmawia ulegania negatywnym opiniom i zamiast tego podąża własną ścieżką.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee