|

„Zjadła i nie zostawiła okruszków!” Kim Kardashian pokazuje swoją figurę klepsydry i nie pozostawia miejsca na wyobraźnię

Mężczyźni nazywają ją „najgorętszą” kobietą na świecie i to nie bez powodu! 🔥🤤 Celebrytka pokazała swoje ponętne uda i nie sposób się temu oprzeć! 🤭❤️‍🔥 To niesprawiedliwe, jak niesamowicie może wyglądać kobieta, która urodziła 4️⃣ dzieci 😉🤌 Zobacz prowokujące zdjęcia w tym artykule! 👇

Mało kto będzie kwestionował jej tożsamość. To Kim Kardashian, jedna z najbardziej wpływowych gwiazd mediów społecznościowych i bizneswoman naszych czasów. To niesamowite, jakie wymarzone ciało posiada w wieku 40 lat i po urodzeniu 4 dzieci.

Uwodzicielskie biodra i szczupła talia megagwiazdy Instagrama sprawiły, że serca biły szybciej. Miała na sobie odsłaniające ciało body, które nie pozostawiało wiele miejsca dla wyobraźni. Zdjęcia natychmiast stały się wirusowe i wywołały furorę wśród jej zwolenników. Jej skandaliczny strój przyciągnął wzrok milionów ludzi.

„Nie kobieta, a bogini!”, „Nic dziwnego, że mężczyźni za nią szaleją!”, „Daje bezbłędnie”, „Zero wstydu, zero skromności”, „Show-biznes też ją zepsuł”, „Temperatura rośnie”, „Jak możemy oderwać wzrok od tej gorącej laski?”, „Jeśli starzenie się, to tylko w ten sposób!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee